incelendi.net

İnceleme ve yorumlama bloğu

Sağlık

Stag 9000 sprey kullanımı yorumları

Stag 9000 sprey erkekler için erken boşalmayı önleyicidir. İçeriğinde lidokain isimli lokal aneztezik yani belirli bir bölgeyi uyuşturmak için kullanılan madde bulunur.

Cinsel ilişki öncesinde cinsel organa bir kaç puf sıkılır ve cinsel organın hissiyatı azaltılır. Böylece cinsel ilişki süresi bir müddet uzatılmış olur.

Stag 9000 sprey kullanımı

Ambalaj üzerinde 15 dakika önce kullanım öneriliyor. Ancak kullanıcı yorumlarına bakılırsa 15 dakika önce kullanmak bazı kişilerde işe yaramıyor veya tam emilmezse karşı tarafa geçiyor.

Stag geciktirici sprey kullanıcılarının deneyimine göre;

Cinsel ilişkiden ortalama 1 saat önce kullanılmalıdır. Kullanım şekli oldukça önemlidir. Kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de fazla kullanmamaktır.

Fazla kullanıldığında sertleşme bozukluğu olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. İdeal kullanımı farklı bölgelere 3 puf kullanmaktır.

Stag 9000 spreyin 1 saat önceden kullanılması tavsiye edilir. Etkisi 15-20 dakika gibi bir sürede başlar. Ancak etkisinin partnerinize geçmemesi için 1 saat önce kullanılması gerekir.

Etkisi ne kadar sürer?

Etkisi ortalama 2-3 saat devam edebiliyor. Kullanıma göre de değişebilir. Fazla kullandıysanız daha uzun süre etki görülebilir. Ancak sertleşme problemi yapabileceğini unutmayın.

Kullanılacak bölgenin kuru olmasına dikkat edin!

Islak ya da nemli bölgeye uygulandığında etkisini daha az fark ettirebilir. Geç kuruma yapacağından partnerinize geçebilir.

Kullanırken öncelikle kullanılacak bölgeyi suyla temizleyin. Çok terleyen bir bölge olduğundan bu işlemler yapılırsa iyi olur. Suyla yıkadıktan sonra kurulayın daha sonra nemli kalmaması için kurutma makinası ile kurulayabilirsiniz.

Stag sprey uygulama şekli

Yaklaşık olarak 5 cm uzaklıktan farklı bölgelere bir kaç puf sıkın. Kullandıktan sonra elle ovalamanıza gerek yoktur. Bir kaç dakika bir yere temas etmemesini sağlayın.

Yan etkileri var mı ?

Lidokain isimli madde sonuçta bir ilaç sayılır. Bu durumda yan etkisi olmaz diyemeyiz. İlerleyen zamanlarda uzun süre kullanıma bağlı sorunlar yaşatır mi bilinmez. Siz yine de aşırı kullanmaktan kaçının.

Beraberinde cinsel performans artırıcı takviye kullanabilir miyim?

Sildenafil ve tadalafil içerikli ilaçlar ile birlikte kullanılıyor. Ayrıca bitkisel içerikli Epimedyum içeren takviyeler ile birlikte de kullanılır. Sonuçta Stag sprey harici kullanım içindir.

Stag sprey kullanım uyarıları

  • Uygulanacak bölgede kızarıklık ve tahriş durumları varsa kullanılması önerilmez.
  • 25 derece altında oda sıcaklığında saklayınız.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
  • Son kullanma tarihi geçmişse kullanmayın.
  • Gözlere temas ettirmeyin.

Ürünün orijinal olup olmadığını nasıl anlarım?

Stag sprey orijinal ürünü sarı kapaklı oluyor. Beyaz yada siyah kapaklı da olabiliyor. Ancak piyasada en çok satılan sarı kapaklı ürünler. İlerleyen zamanlarda ambalajı değişebilir, bunu da göz önünde bulunduralım. Siz yine de güvenilir yerden almayı tercih edin.

Eczanelerde satılanlar orijinal olur. İnternet üzerinden alacaksanız satıcıyı araştırmanızı öneririm. Bu tür ürünlerin sahte olma ihtimali yüksek oluyor.

Farklı amaçlar için kullanılır mı?

Bazı kullanıcı yorumlarına bakılırsa lokal uyuşturucu etkisinden dolayı kadınlar ağda öncesinde kullanıyor. Erkekler ağrı kesici olarak ağrıyan bölgeye sıkıyor. Bunlar gibi farklı amaçlarda kullananlar var. Yine de dikkatli olunmasında fayda var.

İçeriğindeki Lidokain bir ilaçtır. Yan etkileri olabilir. Bir çok kişi kullanmış ve yan etki görmemiş olabilir. Ancak bu sizde olmayacağı anlamına gelmez. Bu yüzden kullanacağımız ürünleri doğru şekilde ve bilinçli olarak kullanalım.

One thought on “Stag 9000 sprey kullanımı yorumları

  • memet

    Peki son kullanma tarihi belli mi vaya kaç ay daha kullanabiliriz?

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir