Prozinc baby şampuan kullananlar ve yorumlar

Bebeklerin hassas cildi için göz yakmayan bir şampuan da prozincten; Prozinc baby şampuan. Gözleri yakmaz, alerji yapma oranı çok çok düşüktür ve içeriğinde bulunan papatya formülü sayesinde oldukça rahatlatır. İçeriği 300 ml’dir.

prozinc baby şampuan

İçerisinde bulunan Alman papatya formülü bebeklerin yıkandıktan sonra rahat bir uyku uyumalarına yardımcı olur. Alman papatyasının bir çok üründe kullanıldığını ve rahatlatıcı etkileri olduğunu buradan belirtmek isterim.

Prozinc baby fiyatı

prozinc baby şampuan

Bebeklerin cildi önemli

Bebeklerimizin bir çoğu hassas cilde sahip. Bu yüzden alerji yapmayan krem, şampuan, losyon vs tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Her ne kadar yediklerimiz alerjen olsa da kullandığımız ürünlerin alerjen olmaması daha büyük cilt sorunları oluşmasını azaltabilir. Alerjen olmayıp aynı zamanda kuruluk ve kaşıntı oluşmasını önleyebilme özelliği olması da bebek şampuanının bir artısı.

prozinc baby şampuan

Prozinc baby şampuan ne için kullanılır?

Bebekler ve çocukların hassas ciltleri için özel olarak üretilmiş bir şampuandır. Özellikle alerjik cilde sahip olan bebek ve çocuklarda önerilir. Ayrıca gözleri yakmadığını da ambalaj üzerinde belirtmişler.

İçerisinde paraben, fenoksietanol ve sodyum lauril sülfat gibi renklendirici, koruyucu ve kıvam verici gibi zararlı maddeler bulunmamaktadır.

bebek şampuanı

Prozinc baby şampuan kullananların yorumları:

Sosyal medya ve internet ortamında şampuan ile ilgili iyi veya kötü yoruma rastlamadım. Ancak bir kaç satış sitesinde ürüne 5 yıldız puan verildiğini gördüm.

Prozincin diğer şampuanlarına bir çok olumlu yorumlar gelmiş. Yaklaşık 10 çeşit şampuanı var firmanın. Şampuan konusunda iyi olduklarını belirtmekte fayda var.

Prozinc e ait diğer şampuanların kullanımı da oldukça yaygın.

Ürünün eczanelerde satılması güvenilirliğini daha da arttırıyor. Şampuan yeni bir ürün ancak diğer şampuanları yıllardan beri eczanelerde satılmakta ve doktor tarafından sıkça reçete edilmektedir.

Ürünün kaliteli olduğu ambalajından da fark edebiliriz. Özen gösterilerek paketlenmiş. Düzgün bir karton kutunun içerisine konulmuş ve dışı yine şeffaf naylon ile örtülmüş. Böylece dış naylonu açtığınızda el değmemiş bir ambalaj ile karşılaşıyorsunuz.

Eğer sizde bu ürünü kullandıysanız alt kısımdan yorumlarınızı diğer okuyucularla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.