Linola şampuan kullanıcı yorumları

Kuru ve atopik ciltler için yeni bir üründe Dr. Wolff firmasından kullanıma sunuldu; linola şampuan. Linola şampuan Türkiye pazarına girdiğinden beri doktorlar tarafından çok sevildi. Atopik cilde sahip 6. ay üstü bebek, çocuk ve yetişkinlerde önerilmektedir.

Günümüzde atopik ciltlerin problemlerini ortadan kaldırmak için geliştirilmiş olan ürünlerden biri de linola şampuan. Bu şampuan saç derisine bakım yaparak problemleri ortadan kaldırıyor.

bebeklerde konak için şampuan

Linola şampuan nedir?

Alman firması olan Dr. Wolff grup uzman kadrosu 2006 yılında bu şampuanın çalışmalarını tamamlamış ve insanların kullanımına sunmuştur. Saç derisi problemleri için geliştirilen şampuanı doktorlar farklı cilt tedavilerinde öneriyor. Örnek olarak yetişkinlerde sakal bölgesinde çıkan kuruluk ve kaşıntı için hastalara önerilmiş ve olumlu sonuçlar alınmıştır.

Linola şampuanın içeriğinde neler var?

İçeriği nemlendiriciler, yağlar ve yumuşatıcı maddelerden oluşmaktadır. 6 ay ve üstü çocuklarında kullanabileceği şekilde zararsız ve göz yakmayacak şekilde üretilmiştir.

linola şampuan

Ne için kullanılır?

Linola şampuan saç derisinde ve vücutta oluşan kuruluktan dolayı pullanma, döküntü, kaşıntı ve 6 ay üzeri bebeklerde oluşan konak gibi saç derisi sorunlarında kullanılabilir. Ayrıca yetişkinlerde ortaya çıkan atopik dermatit gibi sorunların giderilmesinde kullanılabilir.

Kuru saçlara sahip olan kişiler saç diplerinde problem olmasa bile günlük şampuan olarak kullanabilirler. İçeriğinde silikon, renklendirici ve koruyucu olmadığı belirtilmiştir.

Linola şampuan göz yakar mı?

Firma 6 ay sonrası bebekler için kullanılabileceği ve göz yakmadığını belirtmiştir. Bu konuda yapmış olduğum araştırmamda her hangi bir olumsuz yoruma rastlamadım. Firmanında belirttiği gibi göz yakmayan bebek şampuanı olarak bilinebilir.

Yan etkileri var mı?

Firma tarafından herhangi bir yan etkisi belirtilmemiştir. Bebeklerinde kullanabileceği gibi hassas olarak üretilmiştir.

Linola şampuan kullananlar ne diyor?

Sosyal medya ve çeşitli internet sitelerinden yorumları incelediğimde kullanıcıların tamamına yakını memnun görünüyor.

Olumlu yorumlar

Annelerin yorumlarına bakıldığında bebeklerinin bu şampuan ile rahat ettiklerini söylüyorlar.

Diğer yorumların çoğunda bir çok şampuan ve losyon denediklerini ve bu ürünün çok iyi geldiğini belirtmişler.

Olumsuz yorumlar

Bazı anneler ise şampuanı kullanmaya başladığından itibaren bebeğin saçlarının renginin değiştiğini gözlemlemişler. Bu durum geçici olabilir.

Diğer olumsuz yorumlardan bazılarında bebeğin saç derisinin daha fazla kızardığını ve o yüzden kullanmayı bıraktığını belirtmişler. Bu durumda doktora yeniden başvurmakta fayda var.

Son olarak bazı internet sitelerinde linola şampuan ile ilgili hiç bir şikayete rastlamadım. Tabi ki bu durum şampuandan hiç şikayet yok anlamına gelmiyor. Ama yine de doktor tavsiyeleri ve kullanıcı yorumlarının büyük çoğunluğu olumlu yöndedir.

Eğer sizde bu ürünü kullandıysanız alt kısımdan yorumlarınızı diğer okuyucularla paylaşabilirsiniz.

3 yorum “Linola şampuan kullanıcı yorumları

 • 6 Mart 2020 tarihinde, saat 10:25 AM
  Permalink

  Gözlerine temas ettirmeyin, saçlarındaki kirli su gözlerine gidiyor bu sefer enfeksiyon yapıyor

  Yanıtla
 • 29 Şubat 2020 tarihinde, saat 7:24 PM
  Permalink

  Çocuğumuzun banyodan sonra gözlerinde sulanma ve bir iki gün çapak yaptı 7 aylık oğlum bu şampuani kullanınca oluyo sebebi nedir acaba …

  Yanıtla
 • 3 Ocak 2020 tarihinde, saat 9:31 AM
  Permalink

  yaşım 34, kozmetik olarak bebek ürünleri kullanıyorum çünkü bebek için üretilmiş ürünler daha zararsız.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.