Ex-nic nedir? Kullanıcı yorumları

Ex-nic nedir?

Ex-nic sigarayı bırakmak isteyenlere yardımcı olarak önerilen bir çiğneme tableti. Sigarayı bırakmak istiyorsanız ve yardımcı bir ürün arıyorsanız ex-nic naneli çiğnenebilir tablet bunlardan bir tanesi.

İmuneks farma ilaç firmasına ait menşei ülke Sırbistan’dır. Kutu içeriği 45 adet ve 90 adet olmak üzere 2 çeşittir. 45 tablet fiyatı 50 ₺, 90 tablet fiyatı ise 90 ₺ dir. Fiyatlar günümüz (Eylül 2021) fiyatıdır ilerleyen günlerde değişebilir.

Firma tarafından sadece eczanelerde satılır ibaresi belirtmiş ancak ürün şuanda çeşitli internet sitelerinde mevcut. Firma tarafından tavsiye edilen eczanelerden alınması. Çünkü hem daha güvenilir hem de ürün hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz en yakın sağlık kuruluşu olduğu için.

Ex-nic içeriği nedir?

İçeriğinde L-sistein, L-teanin ve nane yaprağı tozu bulunuyor. Tatlandırıcı olarak suklaroz içeriyor.

L-sistein ve L-teanin birer aminoasittir. Aminoasitler vücut için gerekli proteinleri oluşturan maddelerdir. Vücudumuzda doku yenilenmesini sağlar ve kas yapımını destekler.

Ex-nic nasıl kullanılır?

Prospektüs bilgisinde belirtilen bilgiye göre günde 10 ya da 20 tablete kadar farklı zamanlarda kullanılması öneriliyor. Her seferinde 1 tablet ağızda çiğnenerek kullanılabilir. Aç veya tok karna alınabilir.

Yan etkisi var mı?

Firma tarafından herhangi bir yan etki belirtilmemiştir. Tarım bakanlığı onaylı gıda takviyesi olarak adlandırılan ürünlerde genellikle yan etki belirtilmiyor.

Sigarayı bırakmak için ne yapılmalı?

Ex-nic size sigarayı bırakmak konusunda yardımcı olacak bir ürün. Bunun gibi bir kaç ürün daha var. Champix, zyban gibi tabletler, nikotin bantları ve sakızları bunların yanında çeşitli doğal karışımlar gibi. Ancak maalesef ki istatistiklere bakıldığında günümüzde sigara kullanan kişilerin sayısı bir hayli fazla.

Sigarayı bırakmak isteyen bir kişi ilk olarak yapması gereken mümkünse günlük yaşadığı monoton hayatı değiştirmesi gerekir. Bu araştırmalar sonucunda ortaya çıkan bir gözlemdir. Çünkü yaşadığınız rutin hayat size sigara anılarını hatırlatacak. Sigara içtiğiniz zaman, yer ve mekanlar gibi size sigarayı hatırlatacak aklınıza getirecek ortamlardan uzaklaşmanız gerekiyor.

Diğer yandan sigarayı bırakma hattını arayıp sigara krizi esnasında neler yapılabilir, krizlerle nasıl başa çıkılır, ilk olarak yapılması gereken nedir gibi soruların cevabını alabilirsiniz. Eğer isterseniz sizi her hafta arayıp durumunuzu takip edebiliyorlar.

Sigarayı bırakma terapisi sigarayı bırakmak için etkili bir yöntem olduğu biliniyor. Örneğin akupunktur yönteminin bir çok kişide etkili olduğu biliniyor.

Araştırmalara göre bir çok kişi sigarayı bırakırken hiç bir şekilde yardım almıyor. Kendiliğinden sigarayı bırakanların sayısı oldukça fazla. Bırakıp tekrar başlayanların sayısıda oldukça fazla. Daha önce bir çok kez deneyip sonuç alamayan kişiler tarafından yardımcı ürün arayışına giriliyor.

Ex-nic çiğneme tableti sigarayı bırakmak için size yardımcı olabilecek ürünlerden bir tanesi. Eğer bu ürünü kullandıysanız konu altından yorumlarınızı diğer okuyucularla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.