Dove besleyici bakım şampuanı kullananlar

Dove besleyici bakım şampuanı özellikler

Dove, kozmetik ve şampuan markaları arasında en bilinen markalardan biridir.

Dove cilt bakım ürünleri yeni çıkan ürünlere göre biraz orta segmentte kaldı. Reklam ve tanıtım açısından son dönemlerde çok fazla faaliyet gösteremedi.

Ama yine de eski bir marka oluşu bir çok kişinin tercih sebebidir. Dove sabun, en çok kullanılan ürünlerin arasında gelir.

Dove besleyici bakım şampuanı firmanın sonradan geliştirdiği ürünlerden biridir. Bu şampuanın özellikleri kuru ve yıpranmış saçların bakım ve onarımını yaparak sağlıklı bir görünüme kavuşturmaktır.

İçeriğindeki besleyici bitkisel yağlar ile saçları ve saç diplerini besleyerek saçların kırılmasını ve elektriklenmesini önler.

Özellikle saçlar yıkandıktan sonra saçlarda sertleşme (halk arasında kazık gibi) oluşturan şampuanlar yerine tercih edilebilir.

Bayanlarda kimyasal işlem görmüş saçlarda, yıpranma ve kırılmalar artmış olabilir. Böyle durumlarda yıpranmaların önlenmesi ve saçların yeniden canlılık ve parlaklık kazanmasını sağlar.

Uzun saçlara sahip olan kişilerde uçlarda kırılmalar meydana gelebilir ve hoş olmayan görüntüye neden olabilir. Dove bitki özlü bakım şampuanı size yardımcı olabilir.

Dove şampuan hakkında bazı kullanıcı yorumları

>>Eskiden beri kullandığım bir şampuan. Değiştirmeyi düşünmüyorum memnunum.

>>Saçlarım duştan sonra yumuşacık oluyor ve gün için içinde de devam ediyor. Kokusu çok hoş.

>>Uygun fiyatlı ve iyi bir şampuan.

>>Dünyanın parasını veriyoruz şampuan alıyoruz ama bir dove kadar etki göremiyoruz.

>>Eşim kullanıyor bu şampuanı ben sabun kullanıyorum arada değişiklik olsun diye kullandığım zaman saçlarım yumuşak ve ipeksi oluyor.

>>Geçtiğimiz gün kampanya var diye aldık iyi ki almışım hem uygun fiyata almış olduk hem de beklediğimden daha iyi bir şampuan.

>>Yağlı saç tipleri kullanmasın ben kullandım daha çok yağlandı. Bir de kaşıntı yapıyor. Kuru saç tipleri için ideal şampuan.

>>Büyük boyunu alın çok bereketli şampuandır, ben her gün yıkanırım 2 ay oldu bitmedi.

>>Şampuan ne iyi ne kötü, fiyatına göre diyelim. Çok pahalıya aldığım şampuanlar da oldu işe yaramayan.

>>Bir çok şampuan kullandım dove onarıcı bakım şampuanı için puanlama yapacak olursak on üzerinden yedi verebilirim.

Sizde bu ürünü kullandıysanız yorumunuzu diğer okuyucular ile paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.