Restorex şampuan kullananlar ve yorumlar

Günümüzün en popüler ürünlerinden biri de restorex şampuan. Biota laboratuvarının geliştirmiş olduğu bu şampuan özellikle bayanlar tarafından oldukça tercih ediliyor.

Peki nedir bu restorex şampuan?

Restorex şampuan Alman Biota laboratuvarında üretilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Günlük kullanıma uygun ve içerisinde 500 ml bulunur. İçeriği hedera helix leaf extratı (duvar sarmaşığı) ile güçlendirilmiş. Duvar sarmaşığı sayesinde saçların normalden kat kat daha fazla uzadığı bilinmektedir. Duvar sarmaşığının diğer bir etkisi de öksürük giderici olmasıdır. Zaten onu doğal öksürük şuruplarından tanıyabiliriz.

Restorex şampuanın diğer bir artısı da içeriğinde saçları besleyen vitamin ve minerallerin bulunmasıdır. Bu vitamin ve mineraller sayesinde saçlar daha sağlıklı ve parlak görünüme kavuşur.

Restorex şampuanın toplamda 5 çeşidi bulunmaktadır. Her saç tipi için ayrı ayrı üretilen bu çeşitleri inceledik.

Kepeğe karşı etkili şampuan:

Kepeğe karşı etkili olan şampuan kepeği gideriyor, aynı zamanda düzenli kullanımda kepek oluşumunu engelliyor.

Normal saçlar için bakım şampuanı:

Restorexin bu şampuanı saçları ve saç köklerini besleyerek saçlara parlaklık ve canlılık kazandırıyor. Ayrıca bakım kremi ile birlikte kullanılırsa saçlar daha sağlıklı oluyor.

Kuru saçlar için onarıcı bakım şampuanı:

Restorex onarıcı bakım şampuanı kurumuş ve yıpranmış saçların bakımını yapar ve onarır. Saçlara nem ve yumuşaklık kazandırır. Ayrıca saç köklerini besler ve sağlıklı saç oluşumunu destekler. Kuru saçlara sahip olan kişilerin düzenli kullanması öneriliyor.

Extra direnç şampuanı:

Bu şampuanın içeriğinde bulunan vitamin, mineral, aminoasit ve quercetin extresi saç köklerini besleyerek saçların dökülmelere karşı daha güçlü olmasını sağlıyor.

Arındırıcı bakım şampuanı:

Restorex şampuanın bu çeşidi yağlı saçlar içindir. Saç derisinden salgılanan sebum saçları besler ve aşırı salgılamada saç diplerinin nefes almasını engeller ve saçları daha zayıf gösterir. Arındırıcı bakım şampuanı ile sebum dengesi sağlanabilir. Saçların ve saç diplerinin nefes almasına yardımcı olur.

Nasıl kullanılır?

Özel bir kullanımı yoktur. Diğer şampuanlar gibi yıkanıp bolsu ile durulanır. Sürekli kullanım için uygundur.

Restorex şampuan kullananlar neler diyor?

Restorex şampuanın çok popüler olması haliyle olumsuz kullanıcı yorumları öne çıkıyor. Sosyal medya ve çeşitli internet sitelerinden incelediğim yorumlara göre;

Olumlu yorumlar

Özellikle kokusundan herkes memnun. Çok hoş bir kokusu olduğunu afrodizyak etki yarattığını bir çok kişi belirtmiş. Bazı yorumlarda ise sadece güzel kokusu için aldıklarını söylüyorlar.

Restorex kepek şampuanının etkili olduğunu bir çok yorumda gördüm.

Her ne kadar saçlarım uzamadı diyenler var sa da saçlarım çabuk uzadı diyenler oldukça fazla.

Bazı yorumlarda bir çok pahalı şampuandan daha iyi olduğu söyleniyor. Ayrıca marketlerde kampanyalı olduğunda çok daha ucuza bulabilirsiniz.

Özellikle kuru saçlar için olanı oldukça etkili gibi görünüyor yorumlara bakıldığında.

Olumsuz yorumlar

Olumsuz yorumlara bakıldığında saçlarım normal hızında uzadı hiç bir şey farketmedi diyenler var.

Saçlarım aşırı yağlandı diyenler var ki bu mümkün değil. Yağlı saçlara sahip olan bir kişi kuru saçlar için olanı kullanırsa yağlanma tabi ki artar. Doğru ürünü kullanmamış olabilirler.

Aynı şekilde yanlış kullanımdan dolayı olumsuz yorumlar fazlasıyla mevcut.

Dökülme şampuanı kullanan kişiler dökülmenin daha çok arttığını belirtmişler. Bahar aylarında saç dökülmeleri artabilir.

Kullanmaya başladığından itibaren saçlarının parlaklığını kaybettiğini belirtenler var.

Yorumlar bunlardan ibaret. Çok fazla yorum var, fazla incelerseniz kafanız karışabilir. Sonuçta iyi bir firma ve saç üzerine ciddi çalışmalar yapıyorlar.

Eğer sizde bu ürünü kullandıysanız alt kısımdan yorumlarınızı diğer okuyucularla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir